Ompas tylsää porukkaa.

Nytki paikan päällä. Kaikki lähteny kapakkaan ja työläiset menny nukkumaan.
678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

pari sanaa

Äänestä

Harakoille menee

Äänestä

joo,tylsää on.mä en oo työtön,oon muuten vaan,kapakoissa en käy ja viinaa en juo,mulle omppumehuu kiitos.nukkumaan pitäs mennä,kun muksukin jo meni.

Äänestä
  • olet tylsä yh

    Äänestä

  • jolla ei elämää kirjoitti:

    olet tylsä yh

    oisinko parempi jos oisin kännissä?lapsi tarvitsee turvallisen aikuisen.

    Äänestä

Ihan tylsää aina. Taidan lähteä itsekin. Ei niin mitään draaman tajua näillä pulliaisilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olen työtön kirjoitti:

Nytki paikan päällä. Kaikki lähteny kapakkaan ja työläiset menny nukkumaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu