Kauniita unia

oman kullan kuvia omani, ainoani, vaikeani, puoliskoni, rakkaani, kultani...

Aattele jos noi sanat kuulisi hänen suustaa oikeasti
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kun sä kerran rakastat mua ja mä rakastan sua niin miks sä oot mulle tommonen

Äänestä

Minä pyörtyisin kesken esityksen, hän minua pois kantaisi....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aikuisten oikeesti kirjoitti:

oman kullan kuvia omani, ainoani, vaikeani, puoliskoni, rakkaani, kultani...

Aattele jos noi sanat kuulisi hänen suustaa oikeasti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu