MYYTÄVÄNÄ HYVÄ JA PIENIRUOKAINEN BMW 525 TDS.
Automaattivaihteisto, ABS-jarrut, käynnistyksenesto, vakionopeudensäädin, sähköiset kattoluukku ja sivupeilit, lohkolämmitin, kitkarenkaat.
Puh. 050-4649631
Automaattivaihteisto, ABS-jarrut, käynnistyksenesto, vakionopeudensäädin, sähköiset kattoluukku ja sivupeilit, lohkolämmitin, kitkarenkaat.
Puh. 050-4649631
Vastaukset 7
Vanhimmat
laita edes vuosimalli ja hinta pyynti enen kuin rupeat kauppaman. jose ett tiedä hinta älä myy olenkan.
ja jos tuo on vanha linta niin turha vaivautua!!!
Hinta: 8.700 € (hinta neuvoteltavissa, mahdollisesti myös vaihto halvempaan)
Vuosimalli: 1992
Ajokilometrit: 254000
Huollettu alkutalvesta 2004: vaihdettu hehkut, asennettu lohkolämmitin, vaihdettu öljyt automaattiöljyt ja kaikki suodattimet, dieselpumppu putsattu sekä tiivisteet vaihdettu.
Seuraava katsastus 4/2005.
No oikeestaan tarviisin uuen paskahuussin mökille. Vietkö 50 eurolla siihen pellon reunaan?
Olenkin aina ihmetellyt, että mistä se paskan haju tulee. Katsoin tässä muutama päivä sitten, että ketä siellä pihassa kyykkii. Joitakin ääliöitä siellä näkyi sekoilevan. Hei, haloo, vessatkin on keksitty.
Laihialta soitettiin ja kysyttiin, että olisko yhtään lannalevityskonetta vapaana. Voin antaa yhteystietosi, jos kiinnostaa. Onhan se hyvä tehdä jotain yleishyödyllistä sinunkin sen sijaan että puhuisit paskaa, voisit lannoittaa Laihialla peltoja.
Niin onko, jos on kiinnostaa.
Sedan on, ei farmari.
Oli vaikka mikä auto, niin nää köyhät aina haukkuu siis paskaperseet, autottomat, tuhkamunat, yleensä pienipalkkaiset jos edes töissä-sosiaalipummit, heillä ei ole edes varaa ostaa mitään automerkkiä mitä haukkuvat, avioliittoongelmat, sukupuoliongelmat.-tää on tosi asia, heillä on tosi pahasti ongelmia (mielenterveys ym.).