Anaboliset steroidit, luotto sivu vai lumetta?

Jouhis

9

899

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Etras

      Kirjoita Breivikille. Sillä on asiasta kokemusta.

    • wefgvbv

      Ihan homojen hommaa tommoinen horkkujen syönti. Siis ihan oikeasti. Suurin osa hormoonien käyttäjistä on homoja joilla on tarve saada miehekkäät lihakset. Tästä on tehty ihan joku tutkimuskin USA:ssa enkä yhtään ihmettele. Naisethan ei tunnetusti ylitreenatuista miehistä juuri perusta. Poikkeuksia tietysti on, mutta ketä heteromiestä ihan oikeasti kiinnostaa omat lihakset niin paljon että normaali salitreeni ja muu urheilu ei riitä että pitää vielä alkaa steroideja syömään? Niistä kun tulee kuurin loputtua vielä impotenssiakin? Kenellä heteromiehellä on aikaa sairastaa monen kuukauden impotenssi? Pullistele siinä sitten peilin edessä kun muna ei enää seiso.

      • Anonyymi

        Sut pitäs tappaa!


    • eadfefvv

      Mitä järjeä on mitään käyttää jos tuloksia kerran tulee? Jos syöt oikein, lepäät tarpeeksi ja treenaat oikein niin kuka tahansa pärjää ilman mitään dopingia. Mieti nyt vähän vaikka näitä oikeita urheilijoita esim. Markus Pöyhönen. Mies on pikajuoksija ja nostaa jalkaprässistä tuloksia joista moni bodari voi vain unelmoida. Toisekseen katsopa niitä tuloksia mitä naiset pystyvät nostamaan vaikka heillä on kehossa erittäin vähän testosteronia. Steroidien syöminen on silkkaa laiskuutta ja saamattomuutta.

      • y34535

        EIkös Pöyhönen oo se joka jäi kiinni aineiden hallussapidosta? Eli hyv. tod. myös käyttänyt..


    • tappokone 1981

      Hakkaan tommoset steroidi apinat ja muut narkit vasemalla kädelläni!

    • 3we3333

      Ehrmanin rahkaa kun syö niin kyllä kasvaa lihas!

    • Tutkimus-oteko? alkp

      Ei se taaskaan tullu se juttu...
      - Mutta tämä en ole minä mitä minä itse taas.
      Tämä on siis urheilijamaisen käytöksen aatelia. Flaksi on painonnoston suora. Kun niiden käyttöön voi kerran pakottaakin, niin varmasti syy ei ole monipuolisen ruokavalion, kuin taitaa olla ken vain vois raudan lujaan onnistujaan, niin vain luottaa.
      Anabolisia steroideja voi käyttää monin eri tavoin, moneen eri käyttö-tarkoitukseen. Ne aiheuttavat vihaa, väkivaltaa ja raivoa. Monesti perhekin, oma ympäristö ja läheiset voivat joutua hakeutumaan pois tuon ilkeämielisyyden ja kaiken sekaannuksen alta, raivokohtauksen vain jatkuessa yllättävänä, ja niin humoristisena. Anabolisten steroidien käyttäjä ei oikeasti ole vaarallinen, mutta häntä ei voi sivuuttaa, minään oman elämänsä roolihenkilönä, joka ei oikeasti olisi inhimillnen ihminen.

    • Huom.kaksikielisyys

      Kastraatioiden poimiminen minun ja äitini ympäristöstä. Oletko jotenkin sairas? Miksi luot koleerisuutta ymmärtämättä naisten sosiaalista kanssakäymistä? Entä miksi hakeudut turvallisuus-hakuisesti kuntaan töihin, sekä teet jopa väestönsuojelutyön mahdottomaksi.
      - Selviätkö jopa uhkaillen tällaisesta tilanteesta?
      - Teetkö itsellesi ja muille lääkkeitäkään?
      - Onko sinussa edes inhimillisyyttä siihen?
      - Vai seurailetko mielelläsi neitsythäkkiä palvoen kehitysvammaisena?
      - Etkö ole valmis edes osoittamaan prostituutiota edessäni?

      Olimme mania-tilassa jääneet vahingossa kuntihin, kun meillä ei ollut tiedossa, ettei assosiaatio-frustraatiossa, eli nk. budoaari-tilassa, tai broduaarilla, saa kosketella kehoa lainkaan.
      - Tässä vain seurataan tuotatko onnistumisen elämyksiä ympäristöllesi?
      - Tähän ei saa pyrkiä vaikuttamaan, tai tätä manipuloimaan.
      Aina, aina pitää olla seksiä ulkopuolisessa, vieraassa ihmisessä.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7111
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7063
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5414
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      17
      3477
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3400
    Aihe