Hei, elikkä ongelmani on liian tiukka alapää. Se repeää aina yhdynnässä vaikka olisikin tosi märkä. Poikaystäväni penis on noin 12-13 cm pitkä eikä ole paksu. Ja silti repeää. Jotku on joskus valittaneet siitä tiukkuudesta. Ja se ei löysty edes kiihottuessa. Gynekologilla minulle laitetaan aina pienin spekula, jota käytetään yleensä vain sellaisilla jotka ei ole koskaan harrastaneet seksiä. Gynekologit on jopa joskus luullut, että olen neitsyt vaikka oon harrastanut kyllä paljon seksiä. Yhdyntä sattuu paljon ja alapää tosiaan repeää aina. Ja odotimme välissä 2 viikkoa , että se ehtii parantua se repeämä, mutta repesi silti heti uudestaan. Tuska on kamala. Mikä neuvoksi? Ja toinen ongelmani on ylenpalttinen valkovuoto. Olen kyllä käynyt asian tiimoilta lääkärissä, mitään vikaa ei löytyny. Muilla samaa ongelmaa tai vinkkejä ongelman kanssa elämiseen?
Liian tiukka alapää
9
3868
Vastaukset
- kesk.aloittaja.
Ja tosiaan olen 20 vuotias ja menettäny neitsyyteni jo 13 ikäisenä.
- drlove
Hmm.. voisi kuvitella että et saa alakertaa rentoutettua ja repeilisi jännityksen vuoksi. Siis tuleeko sieltä vertakin vai miten repeää? Eihän se kivaa ole jos alakertaan sattuu seksissä.
Entä jos hommaat erikokoisia anaalitappeja ja alat pitää niitä arkena pikkareiden alla pillussasi? Pikkuhiljaa vaihdat paksumpaan. Valkovuoto pitää huolen ettei hierrä, tosin saatat tarvita sidettä ettei housut kastu läpimäräksi.
Toki voi olla parasta jos menet gynelle ja keskustelet ongelmasta ja hän voisi löytää toimivamman konstin. - legioona 123
Ei taida poika osata hommiaan,kunnon esileikit että rentoudut ja alat nauttimaan,rentuouta vaginan lihakset ja hyvää hierontaöljyä mukaan ja ei kun menoksi,ei tollasella pelillä mikä miehelläsi on saa ketään kipeäksi
- sitähän voidaan
kirurgisesti suutentaa tehdä vaikka horo.
- leijona
kokeilkaa peppusexiä,jospa se antais hommaan vauhtia
- +20cmpenis
itselläni on penis 20 cm varmana halkeaisit.
- 14v
nii anaaliin vaa!
- venytetty kuntoon
minullaki oli sama juttu eli liian tiukka menin Gynekologille . minut vastaanotti epämieluunen vanhä äijä . apu kuitenki tuli . äijä voiteli minut sellasella liukuvoiteella jossa oli puudutusaine mukana , sit se työnsi pari sormea sisääni ja sanoi pilluni olevan yllättävän tiukka tutki pitkään sormilla kehui kohteliaasti hyväksi yllättäen se ei sattunu yhtään . Sitten se haki tekopeniksiä pienestä jättikokoon , lisäsi paljon liukuvoidetta ja työnsi minun sisälle yhden niistä se jo sattu mutta hän jutteli kohteliaasti kehuen paikkojani liikutellen hitaasti diloa pitkään sisälläni äijä käski rentoutumaan ja sanomaan kun ei enää satu . Se alkas tuntumaan hyvältä eikä enää sattunu Sain sanottua että ei enää tee kipeetä niinpä se otti dilon pois ja tunnusteli taas kahdella sormella oliko repeämiä . sanoi sen olevan kunnossa . Tunsin olevani kiimassa ja märkänä hävetti . Mutta lekuri sanoi olet kiimas se kuuluu nyt asiaan ja on hyvä ei satu kun jatketaan isommalla ja alkoi työntää sisääni paksumpaa diloa luulin halkeavani mutta meni se kuitenki pohjaan asti antoi olla paikallaan ja jutteli taas rauhoitellen alkoi sitten liikutella sitä kysellen ja tarkkaillen minua . tunsin olevani täynnä ja se venytti lihakseni äärimmilleen mutta puurutus aine toimi ei kipua vaan alkoi tuntua hyvältä lekuri liikutteli nopeammin ja kysyi sattuuko tämä . Yritin sanoa ei mutta sanoista tulikin jotain kuplivaa mörinää ja sain orkun . äijä veti dilon ulos ja taas tutki kahdella sormella oliko repeämiä siinä vaiheessa en enää kuullut mitä se höpötti sain siltä jotain voiteita ja resepti . halusin nopeasti ulos oli paikat hellänä . mutta se veny ja yhdynnät ei enää niin satu
- tiukkapipari
Joskus 20v:nä minulla oli tyttöystävä, jolla oli todella tiukka pillu. Gynellä luultiin sen olevan neitsyt ja paneminenkin oli kyllä melko vaikeaa alkuun vaikka mulla onkin tavallinen eurokokoinen 16cm kulli, hieman paksu terska kuitenkin.
Koko juttu ratkesi kuitenkin nimenomaan rentoutumalla ja rauhallisuudella. Jatkossa paneminen oli helpompaa kun vain asiat otti rauhallisesti.
Miehenä tietysti pitää sanoa, että tiukka pelihän on unelma, mutta liian tiukka on jo vaikea. Liukasteet auttaa ja en sulkisi pois viinilasillistakaan puoli tuntia ennen ennen panoa. Liika juominen on taas pahasta, sillä silloin pillusi ei kostu enää tarpeeksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662278Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381873Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣241548Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1711530Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.851264Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1841194Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬241120Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1101105En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9942- 77939