Ei muuten, mutta on alkanut kyllästyttää kova bensansyönti. Kun ostin auton ajattelin, että ajan ehkä 20 tuhatta vuodessa, ja enin ajoista ajetaan perheemme toisella autolla diesel Hyundai Getzillä, jolloin bensan kulutuksella ei niin kauheaa väliä olisi. Joo, vaan Evanda on niin mukava ajaa, että onkin käynyt päinvastoin. Pisimmät ajot onkin ajettu Evandalla ja siihen on tullut reilun vuoden aikana kilometrejä 42 tuhatta.
Autolla on nyt ajettu 117 tuhatta. Olen auton kolmas omistaja. Ensimmäinen oli ajanut n. 35 t. Toinen omistaja, jolta auton ostin oli iäkäs pappa, ja hän oli ajanut sillä 40 t.
Voisin myydä kotteroni hyvinkin edullisesti. Tarkoituksenani on laittaa joku diesel, esim. Epica.
Voisin myydä v.04 Evandani
Evandaattori
0
154
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1151479
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881317Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1381087- 68984
- 39927
- 69884
- 97877
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54862- 75846
Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39794