Automurtoja Salon seudulla

Tutun autoon murtauduttu Salon seudulla. Kuinka alas pitää ihmisen vajota, että murtautuu ja varastaa toisen omaisuutta? Onko nämä aina huumehörhöjä, mamuja tai muuten vain päävikaisia? Kyllä pitää olla elämä päin persettä jos muilta pitää varastaa.
1122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voi voi, se on helppoo rahaa kun pöllii jotain! Multa on viety ja monelta muultakin , tää on vaa elämää idiootti!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehrmann kirjoitti:

Tutun autoon murtauduttu Salon seudulla. Kuinka alas pitää ihmisen vajota, että murtautuu ja varastaa toisen omaisuutta? Onko nämä aina huumehörhöjä, mamuja tai muuten vain päävikaisia? Kyllä pitää olla elämä päin persettä jos muilta pitää varastaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu