Pellit kiinni ja happi loppuu ja pierettää. Varma kuolema tiedossa.
Täällä tulet takassa.
Ethän piittaa
13151
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
En piittaa, itsekin olen jo köyden etsinyt valmiiksi tuohon sohvan viereen.
Siivotkaa kakkakikkareet kirjahyllyyn ennen sitä....
Et taida olla uusavuton koska kuoleman uhan tiedostat. Ota kuitenkin aikalisä asian suhteen. Muista että joka aamu on armo uus.
Ei "Ajis" sinun niin tarvitse tehdä-minäkin olen olemassa!:-)
Miksi mä takassa tulen ;)? Mukavampiakin paikkojakin kun on tulla.
Sähän tulet missä vaan ja milloin vaan ;)
olen se jolta tulee miten vaan, missä vaan, milloin vaan...enkä tule takassa. Tulen ehkä siinä taljan päällä, joku päällä tai selässä takan edessä lattialla....ihan miten vain. ;)
No jos se takka onkin joku luksustakka, tarpeeksi tilava ja puhdas ja noin, niin voin kai mä takassakin tulla.
ap yrittää estää Joulupukin pääsyn piipun kautta pirttiin, mutta pelkää pierujen metaanin syttyvän ja räjäyttävän koko mökin.
Älä aloittaja höpäjä turhia, aukaiset pellit ja anna savujen haihtua ilmaan. Se ei ole yksin sinun vallass milloin täältä lähdet. Jokaiselle on lähtöpäivä syntyessään annettu
Avaa pellit ensin ennen kuin sytytät takkaa. Joku järjestys siinnäkin on tuun sitten illalla grillaamaan makkaraa.
Pierettää sit sulla on varmaan vielläpä ilmavaivoja. Tulisitkos näyttämään tohtorisedälle pientä masuasi voisin painella kevyesti ja hellästi katsella silmiisi.
Ettäkö savusaunaan pääsis, no mikä ettei ;))
otan kuoleman