Aivan loistava paikka!! 4 kertaa lainaa ottanut, jokaisen maksanut ajallaan takaisin ja nyt ei myönnä lainaa. Suosittelen vahvasti kaikille.
Blue Finance
flmnfsmn
3173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
On rahat loppu pojila veikkaan. Luottotappiot nappas kiinni. Ei tullut 11.000% tuottoa sadalle eurolle kahdessa viikossa. Auts.
Jos on 4 krt lainan ottanut ja maksanut ajallaan takaisin niin ei kukaan järkevä yrittäjä jättäisi ko. asiakkaalle lainaamatta. Uskompa että kaverilla on neljän lainan jälkeen luottotiedot menneet tai hänestä on tullut asunnoton (=osoitteeton).
Lähetä mailia sinne asiakaspalveluun, kyllä ne ainakin mun kyselyihin on aina nopeasti vastanneet. Joku syy tuolle on jos he eivät lainaa myönnä ja voit hyvin saada asian jotenkin sovittua heidän kanssaan kun otat yhteyttä.
Eikö pikavipit lopu vuoden vaihteessa ? Rupeevat jo laittelemaan pillejä puseihin.