On tää maailma julma,

ihanaa miestä itselleni :(
16563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

same here, tuskin erästä ihanaa naista saada voin. :(
Tsemppiä -T-

Äänestä
  • Ketäs naista kaipailet?

    Meitä taitaa olla useampi. Mäkin haluaisin erään ihanan. On vaan aika mahdottomuus, kun tunteet näyttää kovasti olevan yksipuolisia mun osalta.

    Äänestä

  • huohh kirjoitti:

    Ketäs naista kaipailet?

    Meitä taitaa olla useampi. Mäkin haluaisin erään ihanan. On vaan aika mahdottomuus, kun tunteet näyttää kovasti olevan yksipuolisia mun osalta.

    J:tä - mutta taitaa olla niin että minun tapauksessa tunteet ovat myös kovin yksipuoliset. :(

    Äänestä

  • Mä en surkuttele. Mä saan tämän rakastamani miehen. Joku täydellinen päivä.

    Äänestä

  • T kirjoitti:

    J:tä - mutta taitaa olla niin että minun tapauksessa tunteet ovat myös kovin yksipuoliset. :(

    Tuula ja Jukka. Kaikki ton tietää jo, joten ei tarvitse piilotella.

    Äänestä

  • tietoa löytyy kirjoitti:

    Tuula ja Jukka. Kaikki ton tietää jo, joten ei tarvitse piilotella.

    Se nyt ei mua yllätä, vaikka kaikki tietäisikin kenet haluan. Ihan sama vaikka tietää, ei haittaa yhtään. Saahan sitä haluta, vaikka kuun taivaalta, mutta eri asia saako sitä tässä tai edes seuraavassa elämässä.

    Äänestä

mahtaa olla syy?

Äänestä
  • No sitä täsä ny on

    Äänestä

Kukaanhan ei tule sinua kotiovelta noutamaan.

Äänestä
  • Viikatemies saisi poiketa jo minuakin noutamaan.....

    Äänestä

miestä?

Äänestä
  • kertoa, mutta tunnistat hänet kyllä jos tapaat - on pirun seksikäs ja kaikinpuolin himoittava

    Äänestä

julma on, loppupeleissä kuitenkin oikeudenmukainen, ne saavat toisensa, jotka toisilleen kuuluu.

Äänestä
  • siihen mäkin uskon, siksipä odotan kaikessa rauhassa hedelmän kypsymistä, kyllä se sieltä syliin tippuu

    Äänestä

En mäkään miestä saanut itsellein, mutt mitä tuosta. Aina ei mene niin kuin olis halunnut.

Äänestä

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun en saa erästä kirjoitti:

ihanaa miestä itselleni :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu