Hyvää yötä mies

7216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Olisipa tää mulle...

Äänestä

Niin tai minulle!:-)

Äänestä

perseestä....mut saa mua kyllä koskettaa..jos uskaltaa

Äänestä

naiselle joka välittää ;)...

Äänestä
  • mä olen susta välittänyt :)

    Äänestä

  • Ainahan kirjoitti:

    mä olen susta välittänyt :)

    ja kukas toi sit on ?? eipä oo neidillä aavistuksen häivääkään !!

    Äänestä

erittäin hyvälle... :). Tämäpä onkin sit molemmin puoleista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suukko ja hali <3 kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=DOCIHtj2qLk&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu