Netissä on videopätkiä kun tumma 2 m kalulla yrittää toheltaa. Kiva panna naista sängyn toiselta laidalta, ei pääse ihokosketukseen ollenkaan naisen kanssa panohetkellä ja sen lisäksi ne eivät pysy kunnolla edes jäykkänä. Liian pitkästä kalusta ei ole muuta kuin haittaa! Kyse on enemmän siitä miten sitä osaa käyttääoli se sitten pieni tai sopivankokoinen. Joku kiihottuu isoista rinnoista ja joku pienistä rinnoista.
Huvittavaa katsottavaa !
sopivaa.........
7874
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onko kaikki pienet penikset kivikovia?
Ja onko kaikki isot löysiä. Minkä verran olet asiaa tutkinut?
Kyllä se tuo 2m on turhan pitkä mut mites sellainen normaali 15-18cm? Eikös sellainen ole suht sopiva. Ainakin sellainen sopii joka paikkaan.
Liian pitkästä kalusta on kyllä haittaa. Monen mielestä kalu on liian pitkä, kun se on naapurimiehessä kiinni ja isompi kuin oma;)
suomikilkki on aika pitkä verrattuna aasialaiseen...se on 13.5cm luokkaa;)
H-X:llä taittovikaa sen verran, ett' hänen mielest'än keskikokoi on isompi ja hän sitä eri nikeillä ulistaa täällä. Pikkuisen höpsö puooeli tuo H-X ja hänen harrastus on tällainen:http://www.buttfuckingbunch.com/handsome-mature-man-gets-banged-3236.html
- MIten paljon arvostatte ja uskotte tällaisen homoiluharrastajan arvioita?
Kirjoittaako H-X erinikeillä? Luulin että vain asus harrastaa sitä?
Mulla on hiki päässä jo tämän yhdenkin käyttämisessä:)
Mutta niinhän se on, että varaskin epäilee toista varkaaksi. Ja Asus minua useammalla nikillä kirjoittajaksi...
Ja Asus prkl. En ole mikään homoiluharrastaja. Otan sen homman tosissani...
Kyllä kirjoittaa..
Okei, muuten ihan jees....mutta minkä takia osasit linkittää jonkun tietyn homovideon tänne? Ettei vaan olis niin, että käyt niitä vähän enempikin kattelemassa!!!!!!!!! Asus prrrrrrrrrrrkle!! :D
Laitappa linkkiä?