Olis MB 180 c.koppanen vailla hyvää ja halpaa hoitajaa.Vikalistaa tuli leimalla melko pitkä lista,iskaria ja niveltä ym.Hitsattavaakin olis vähän,ei kuulemma harvinaista nykymegeissä.Auto vm 2001, kannattanee vielä hoitaa leimalle?
Halpaa pajaa Mansessa halvalle kinnerille?
4
77
Vastaukset
- autnet
Jospa soittelisit korjaamoihin ja kyselisit hintoja
- Megeukko
Eikö jannu tajuu, et kyselen täältä megelle pajaa!!! Turha heittää tollasta läppää megekundille. Nyt mege vailla hoitajaa, mut jos saan megelle leimaa, ni pääsis mege kokoontumis ajoihin ens huhtiguussa omalla megellä.
- Vuosimalli 2009
Kerroppa ihmeesä mitä tarkoitat sanalla "nykymegeissä"???. Kirjoituksessa mainitsen autosi vuosimalliksi 2001, joka ei sitten todellakaan ole nykymege. Vuoden 2001 mege on poikkeuksetta romuttamo kamaa ja nykymegeistä puhuttaessa on vuosimallin osuttava haarukkaan 2009-2012. Minulla on nykymege vuosimallia 2009 ja hitsattavaa ei ole.
- fdjgjsdgj
Taitaa mennä aika kalliiks sen kuntoon laittaminen jos ei itse pysty tekeen.
Tietysti voit laitella viestiä johonkin mersufoorumeille jos jotain kiinnostais tienata muutama satanen.
Ja tietysti jostain yhdenmiehen pikkupajoista kannattaa kysellä.
Mutta halvimmaks luultavasti tulee kun myy jollekin projektiks
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921816- 851272
- 1101133
- 761017
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56848- 47761
- 36752
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683