Missähän mahtaa olla Aalis poeka,kun ei enää kirjoittele niitä hauskoja juttuja?
Ajattelin.
4
167
Vastaukset
- Oliko pakko
Pitikö avata uusi ketju, kun vastaava haikailu oli jo palstalla?
- Ha,haa!.
Poistetaan sivulta Piikkiö-osio kun sinne ei saa näköjään kirjoitella mitään !! Saahan sitä vaikka hauskoja asioita kirjoitella,mutta Piikkiöläiset on niin tosikkoja,ettei siedä mitään kirjoittelua!.
- Ole jo vaiti
Ha,haa!. kirjoitti:
Poistetaan sivulta Piikkiö-osio kun sinne ei saa näköjään kirjoitella mitään !! Saahan sitä vaikka hauskoja asioita kirjoitella,mutta Piikkiöläiset on niin tosikkoja,ettei siedä mitään kirjoittelua!.
Käytä sitä edellistä ketjua, äläkö joutavan päiväisesti huutele aina vaan uusiin ketjuihin samaa. Jos ei jotain Aalista kiinnosta kirjoitella, niin mitä sinä sitä kuukaudesta toiseen ihmettelet. Luulisi nopeamminkin tajuavan.
- Piikkiöläinen
Ootte te ihmiet ilkeitä. Miksi aina kaikki ketjut menee negatiiviseksi? Antakaa ihmisten kirjoitella ja haikalla jos haikailututtaa. Älkää lukeko jos verenpaine nousee. Otsikosta jo sen huomaa mikä asia on kyseessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24645322Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19010849Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 341576
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500