triumph trphy 1200 -97

sanookaapa asiantuntiat on kyseinen pyörä jolla on ajettu 50 000km jo tiensä päässä.
Pyörä on muuten pirun siisti ja hyvin pidetty mutta nuo kilometrit pikkaisen vaivaa kun en ole triumphen kanssa aikaisemmin pelannut, hinta on kyllä kohdallaan 2500e.
3347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olikos trophy se joka näyttää ihan säikähtäneeltä pallokalalta?

Äänestä

Niin en minä tiedä miltä näyttää säikähtänyt pallokala, kyllähän trophy edestäpäin tuplalamppuineen varmasti siltä sitten vähän näyttää.

Äänestä

Mikään uusi triumphi ei ole loppu noilla kilometreilla, jos on juurikaan ajettu
normaaliajoa.
Varsinkin matkapyörä niinkuin Trophy, on vielä vähintään samanverran kilometrejä, edessä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


9+16 kirjoitti:

sanookaapa asiantuntiat on kyseinen pyörä jolla on ajettu 50 000km jo tiensä päässä.
Pyörä on muuten pirun siisti ja hyvin pidetty mutta nuo kilometrit pikkaisen vaivaa kun en ole triumphen kanssa aikaisemmin pelannut, hinta on kyllä kohdallaan 2500e.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu