Eli poikaystävälläni on todella iso penis. Se on sekä pitkä että paksu. Seksi sattuu aina, varsinkin aluksi. Ainoa asento, mikä ei satu liikaa, on lähetyssaarnaaja, jos en levitä jalkojani liikaa. Päällä en voi olla, takaapäinkin sattuu liikaa.
Ymmärrän sen, että asento, jossa penis ei mene kovin syvälle, ei tunnu poikaystävästäni niin hyvälle, mutta jos haluamme harrastaa seksiä usein, ei taida olla vaihtoehtoja. Ja ymmärrän myös sen, että sellainen asento vähentää vain peniksen pituudesta johtuvaa kipua, ei sen paksuudesta johtuvaa.
Onko kenelläkään hyviä asentoideoita? Haluaisin kuitenkin vaihtelevuutta seksiin, ja pelkään, että jos se aina sattuu, haluan harrastaa sitä vähemmän.
Seksiä isomunaisen kanssa
Tyttönen...
1
1269
Vastaukset
- Anonyymi
Jos ollaan tasapuolisia, niin tässäkin tapauksessa auttaa kumppanin vaihtaminen. Kun joku valittaa liian pienestä, niin välittömästi tulee ehdotuksia jättää se pieni munainen.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1376289Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto665211Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143675Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213260Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1082396Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat712276Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12008Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val271608Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne161193- 771131