Seksiä isomunaisen kanssa

Tyttönen...

Eli poikaystävälläni on todella iso penis. Se on sekä pitkä että paksu. Seksi sattuu aina, varsinkin aluksi. Ainoa asento, mikä ei satu liikaa, on lähetyssaarnaaja, jos en levitä jalkojani liikaa. Päällä en voi olla, takaapäinkin sattuu liikaa.

Ymmärrän sen, että asento, jossa penis ei mene kovin syvälle, ei tunnu poikaystävästäni niin hyvälle, mutta jos haluamme harrastaa seksiä usein, ei taida olla vaihtoehtoja. Ja ymmärrän myös sen, että sellainen asento vähentää vain peniksen pituudesta johtuvaa kipua, ei sen paksuudesta johtuvaa.

Onko kenelläkään hyviä asentoideoita? Haluaisin kuitenkin vaihtelevuutta seksiin, ja pelkään, että jos se aina sattuu, haluan harrastaa sitä vähemmän.

1

1337

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos ollaan tasapuolisia, niin tässäkin tapauksessa auttaa kumppanin vaihtaminen. Kun joku valittaa liian pienestä, niin välittömästi tulee ehdotuksia jättää se pieni munainen.

    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      822
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      361
      780
    3. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      72
      599
    4. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      49
      590
    5. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      589
    6. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      65
      575
    7. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      566
    8. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      25
      530
    9. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      527
    10. Jos se onkin niin

      Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
      Ikävä
      27
      522
    Aihe