Eli poikaystävälläni on todella iso penis. Se on sekä pitkä että paksu. Seksi sattuu aina, varsinkin aluksi. Ainoa asento, mikä ei satu liikaa, on lähetyssaarnaaja, jos en levitä jalkojani liikaa. Päällä en voi olla, takaapäinkin sattuu liikaa.
Ymmärrän sen, että asento, jossa penis ei mene kovin syvälle, ei tunnu poikaystävästäni niin hyvälle, mutta jos haluamme harrastaa seksiä usein, ei taida olla vaihtoehtoja. Ja ymmärrän myös sen, että sellainen asento vähentää vain peniksen pituudesta johtuvaa kipua, ei sen paksuudesta johtuvaa.
Onko kenelläkään hyviä asentoideoita? Haluaisin kuitenkin vaihtelevuutta seksiin, ja pelkään, että jos se aina sattuu, haluan harrastaa sitä vähemmän.
Seksiä isomunaisen kanssa
Tyttönen...
1
1186
Vastaukset
- Anonyymi
Jos ollaan tasapuolisia, niin tässäkin tapauksessa auttaa kumppanin vaihtaminen. Kun joku valittaa liian pienestä, niin välittömästi tulee ehdotuksia jättää se pieni munainen.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.854990- 983158
- 473052
- 1992433
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj302190- 1331989
- 1781580
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161521Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan51489- 171385