mitä haluisit toisen

tekevän? Oletko tehnyt itse mitään?
182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tyhjästä on vaikea nyhjästä. Mun näkösen ei kannata yrittää mitään kenenkään suhteen ja yksikään mies ei ole mun näkösestä rumasta ämmästä ollut missään vaiheessa kiinnostunut minkään vertaa. Olen tosiaan jo tajunnut ettei mulla ollut mitään mahdollisuuksia parisuhdemarkkinoilla tällä pärställä ;D ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alluppi kirjoitti:

tekevän? Oletko tehnyt itse mitään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu