sulla on? ;)
Minkälaisia suunnitelmia
Paljasta vähän
11235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
nähdä sua pitkästä pitkästä aikaa.
ei minkäänlaisia
hmm..tänne vai :)
Juon kaljaa ja kohta vedän käteeni.
Sama kuin reilun kaks vuotta sitten. Nyt eri lähtökohdat.
Alan hyväksyä että yksinäisyys on kohtaloni ja elän sen mukaan jatkossa.
Ei ihmeempiä suunnitelmia. Elän päivän kerrallaan eteenpäin. Ei elämäänsä kannata liikaa suunnitella, pettyy vaan pahasti, kun kaikki menee perseelleen. Kyllä se elämä menee vähemmälläkin suunnittelulla vituralleen, joten ei kannata stressata sen takia. Joka tapauksessa sataa paskaa niskaan, eikä siinä suunnittelut paina mitään missään vaakakupissa.
Niin, kiva kohta nähdä, mutta näkeminen on taas niin minimaalista.... sitten taas pitkä tauko.
Toivoisin joululahjan..Joulun hänen vierellään. Enkelikynttilässä pieni tuikku, kodin lämpöä, käsi kädessä. JUhlA olisi sydämessä.
Joulun vietto olisi ihanaa hänen kanssaan. Siivooja siivoisi kodin, ruuat ostettaisi valmiina ja vain vähän, pieni kävely aattona ulkosalla, joulusauna ja terästetyt glögit, yhdet pienet lahjat toisillemme, rauhaisaa musiikkia ja kynttilöitä.
Ei mitään isoa ja suurta, vain hetki toisemme.
Vähän paljastan.
http://regretfulmorning.com/wp-content/gallery/dat-ass/ass-jiggle-2.gif