Orgasm zone

asdasozone

Olen lukenut että takaapäin panemisessa miehen penis osuu naisen "orgasm zonelle", eli vaginan sisäpuolella yläosaan. Haluaisin erittäin paljon kokeilla tätä tyttöystäväni kanssa, mutta hän ei ole ikinä ollut halukas kokeilemaan takaapäin, oli se sitten makuullaan tai peppu pystyssä : / Miten saisin hänet suostumaan tähän? Haluaisin antaa hänelle mahtavia orgasmeja että hän voisi nauttia enemmän seksistä ja saataisiin seksielämään enemmän eloa : ) Olen yrittäny vihjailla hänelle tästä, mutta ei tunnu kiinnostavan : (

5

1031

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen vkfnd

      Sano että monen naisen mielestä se on kaikkein paras asento. Nainen makuulla nimenomaan on ylivoimainen ja naiselle vielä todella helppo.

      Tai ehkä tyttöystäväsi luulee, että takaapäin tarkoittaa samaa kuin anaali, eikä ymmärrettävästi halua sitä. Tee siis ero ensi kerralla selväksi, että ei ole siitä kyse.

    • habla.

      Kaikki naiset jotka omaa tuollaisen asenteen joutais olla yksin.

    • Anonyymi

      Kait nyt oma nainen jumalauta haluu asentoon vaihtaa ja kokeilla uusia juttuja,pakko olla joku pila😂😂

    • Anonyymi

      Makuasioita. Itse tykkään takaapäin luukuttaa vaginaa tietty,jos messevät perät emännällä, Tekee maisema jo niin gutaa.

    • Anonyymi

      Ei välttämättä oo takaapäin paras, mutta kokeilla tietty kannattaa. Itse en saa orkkua kun mua pannaan takaa, vaikka muuten se on kivaa ja kiihottavaa.
      Riippuu myös mittasuhteista että missä kulmassa heppi työntyy. Nautinnollisinta on lähärissä alla jalat kohti kattoa.
      Mut se orgasmzone on ihan urbaanilegendaa. G-piste on, mut joka mimmi reagoi eri tavalla. Jotkut ovat herkempiä siitä ja toiset ei tunne mitään eroa hankalatko g-pistettä vai muualta. Ja hyvä orkku lähtee aivoista, ei pillusta.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      34
      11291
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      60
      9098
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      137
      5445
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      144
      3754
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      75
      3680
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      37
      3599
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      40
      3338
    8. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      60
      2698
    9. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      72
      2420
    10. Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron

      Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal
      Maailman menoa
      14
      2073
    Aihe