Orgasm zone

asdasozone

Olen lukenut että takaapäin panemisessa miehen penis osuu naisen "orgasm zonelle", eli vaginan sisäpuolella yläosaan. Haluaisin erittäin paljon kokeilla tätä tyttöystäväni kanssa, mutta hän ei ole ikinä ollut halukas kokeilemaan takaapäin, oli se sitten makuullaan tai peppu pystyssä : / Miten saisin hänet suostumaan tähän? Haluaisin antaa hänelle mahtavia orgasmeja että hän voisi nauttia enemmän seksistä ja saataisiin seksielämään enemmän eloa : ) Olen yrittäny vihjailla hänelle tästä, mutta ei tunnu kiinnostavan : (

5

1042

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen vkfnd

      Sano että monen naisen mielestä se on kaikkein paras asento. Nainen makuulla nimenomaan on ylivoimainen ja naiselle vielä todella helppo.

      Tai ehkä tyttöystäväsi luulee, että takaapäin tarkoittaa samaa kuin anaali, eikä ymmärrettävästi halua sitä. Tee siis ero ensi kerralla selväksi, että ei ole siitä kyse.

    • habla.

      Kaikki naiset jotka omaa tuollaisen asenteen joutais olla yksin.

    • Anonyymi

      Kait nyt oma nainen jumalauta haluu asentoon vaihtaa ja kokeilla uusia juttuja,pakko olla joku pila😂😂

    • Anonyymi

      Makuasioita. Itse tykkään takaapäin luukuttaa vaginaa tietty,jos messevät perät emännällä, Tekee maisema jo niin gutaa.

    • Anonyymi

      Ei välttämättä oo takaapäin paras, mutta kokeilla tietty kannattaa. Itse en saa orkkua kun mua pannaan takaa, vaikka muuten se on kivaa ja kiihottavaa.
      Riippuu myös mittasuhteista että missä kulmassa heppi työntyy. Nautinnollisinta on lähärissä alla jalat kohti kattoa.
      Mut se orgasmzone on ihan urbaanilegendaa. G-piste on, mut joka mimmi reagoi eri tavalla. Jotkut ovat herkempiä siitä ja toiset ei tunne mitään eroa hankalatko g-pistettä vai muualta. Ja hyvä orkku lähtee aivoista, ei pillusta.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      105
      2643
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      104
      1825
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1545
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      18
      1250
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      23
      1073
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      983
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      48
      980
    8. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      95
      958
    9. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      121
      951
    10. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      339
      839
    Aihe