Älä viitsi pistää

sanoja mun suuhun. Onnea teille kahdelle ja hyvää jatkoa. Tässä akkua kulutan. Ja vastailen mitä vastailen sivullisena.
2253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisit itse jättänyt rauhaan. Ei olisi tätäkään riesaa. Duunareitten sortaja olet.

Äänestä

kahdelle??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jätä rauhaan kirjoitti:

sanoja mun suuhun. Onnea teille kahdelle ja hyvää jatkoa. Tässä akkua kulutan. Ja vastailen mitä vastailen sivullisena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu