Onko tämä jonkinnäköinen ihottuma? (kuva)

Kuva > http://i50.tinypic.com/2wn5uu0.jpg

Minulla on tällaisia läikkiä ympäri jalkoja, ja aattelin että mikäköhän tämä on ja saako sen pois jotenkin? Onko jotai voiteita yms? Ei ole kivaa kun jalat on ihan läikikkäät :(
11077
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Veikkaisin atooppista ihottumaa.
Ihotyyppisi on arvatenkin kuiva.

Ei tuohon auta kuin rasvaaminen.

Aika yleisiä tuollaiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täpläjalkatyttö kirjoitti:

Kuva > http://i50.tinypic.com/2wn5uu0.jpg

Minulla on tällaisia läikkiä ympäri jalkoja, ja aattelin että mikäköhän tämä on ja saako sen pois jotenkin? Onko jotai voiteita yms? Ei ole kivaa kun jalat on ihan läikikkäät :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu