outoileva mies

mikä on

Mun mies alkoi tänään nukkumaan ja mun mielestä olisi ollut hyvä virkeä hetki rakastella, kun siinä vielä valvottiin, aloin hyväilemään hänen penistä ja olisin voinut imaistakkin. Mies alkoi sähistä mulle, että lopeta nyt, mitä sä aiot ja veti peittoa suojakseen. Penis lemahti nenääni oudosti, löyhkäsi. Kysyisin nyt onkohan hän käynyt vieraissa, kun suuttuikin mulle.

8

680

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • abcd 11

      Kyllä miehen käytös viittaa siihen että on tullut jotain tehtyä epäilen kovasti

    • pettänytkö

      Aika pahalta kuulostaa :/

    • petetty4

      Siltä vaikuttaa... :/

      • Hajusta kärsinyt

        Minunkin mieheni penis alkoi yhtäkkiä haista kamalle, koitti pestä sitä kaiket illat mutta hajuvaihe kesti useamman viikon.

        Onko se merkki siitä että on käynyt vieraissa vai ?

        No aloittajan mies käyttäytyy kyllä niin oudosti, että varmasti onkin pettänyt.


    • Herramiesrotu

      Itse en siedä, kun olen käynyt nukkumaan, että vaimoni alkaa vonkaamaan seksiä. Silloin haluan nukkua en kikkiä. Poltan oikeasti päreeni kun herätetään alle parin tunnin unesta.

    • ähäkutti sentään

      Jätkä on just aikasemmin r unkannut ja v ituttaa kun olis sittenkin saanut p illua

    • HYI!

      Niin se on, SYNTI HAISEE!!

    • Hyvä ihminen

      Jos et nyt vain provoile lämpimiksesi, niin uskoisin siellä edes jonkin koiran olevan haudattuna.
      Toisaalta jos mies on epähygieninen jo perusluonteeltaan, niin lemuaahan se juustoinen karvarölli sitten jo ihan omasta takaakin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      95
      7461
    2. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      224
      7331
    3. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      137
      5078
    4. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      131
      4749
    5. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      42
      4555
    6. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      86
      4251
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      115
      4070
    8. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      162
      1731
    9. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      9
      1509
    10. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      244
      1385
    Aihe