tunteex kukaa ketään mariska nimistä tyttöä..??
se on jotain 16-18w?..liikkuu jonkun punatukkasen kanssa...mul ois vähän asiaa tälle kyseiselle ihmiselle.....mistä saisin hänet kiinni??
se on jotain 16-18w?..liikkuu jonkun punatukkasen kanssa...mul ois vähän asiaa tälle kyseiselle ihmiselle.....mistä saisin hänet kiinni??
Vastaukset 8
Vanhimmat
nii tiedän kyllä mariskan..on koulussa ammattikoulussa...mutta en tiedä et miten hänet saa kiinni..??
hyvinkin...kerros mulle mita asiaa sulla sille ois?
oletko hänen kaverinsa??niin ja tiedätkö sen punatukkasenkin??jos tiedät niin mikä sen nimi on??
Hyi vittu et oot likane jäbä,kyselet jostain mariskasta,joka on nussinu yli 40ihmmistä...Huhhuh..Satun tuntemaa hyvin tän maristan,asuu ravikujalla,ja jos nyt oikeen ymmärsin,ni tarkotat vissii tolla punatukksella,sannaa..joka asuu mertalan malakiaksella....puhelin numero on..mut en kehtaa ruveta täälä yleisillä paikoilla sitä antamaa!
..tiedosta...toikin auttoi paljon asiaa...:)
en mä mariskaa kuitenkaan ajattele "panemis" mielessä....mul ois sille jotain vähän muuta...
mut mut kiitos nyt silti...oon kyl kuullut et mariska ois kaverina tosi mukava..??vai onko noi huhut sittenkin vaan pelkkää paska puhetta???
niino voitha sie mailata,ni sit voin antaa vaik numeron tai jotai ja kertoo asias..
nii se on [email protected]
nii kenellä on miulle asiaa?en kehtaa antaa puhelin numeroo tänne...voisko siut tavottaa jostai? vai?