TULTA!
ATES KEBAB PIZZERIA!
26
4416
Vastaukset
- €
********************************
- H.H
Kävin eilen hakemassa kebun riisillä.. söin vähän ku maistu oudolta ja nyt on ripuli.
- Jeppe78646
Työkaverit kävivät kanssa syömässä täällä ja ripuli iski osaan heistä.
- Hurraa!
Kebabia ja Pizzaa!
- Yksi juttu
Älä unohda turkinpippureita.
- Hyvää oli
Tänään käynyt pizzalla.
- ruoan ystävä
voi joskus käydä täälläkin
- paljon asiakas
todella siis hyvä laatutaso parempi kuin useissa vastaavissa samanhintaisissa paikoissa
- birgitta6
Sori, mutta yök! Kävin tänään eka kertaa ja tulen kaukaa (40km), koska paikkaa suositeltiin. Pyysin kebebliha-annoksen ja salaatin väkevällä kastikkeella. maksoin kahdesta annoksesta 17 € ja mitä mitä! Kun pääsen kotiin, salaatti tarkoitti yhtä kurkunviipalettta, yhtä tomaatinviipaletta, kiinankaalia ja liha ja salaatti uivat majoneesissa. Emme voi syödä majoneesia, ja melkein itku tuli kiukusta. En lähtenyt enää takaisin muttakenellekään en voi suositella paikkaa. 6 €:lla olisin saanut lähipaikasta ehkä toivomani ilman kirottua majoneesia, olisin säästänyt bensakulut ja pahan mielen. Olisin ainakin voinut viedä annoksen takaisin kysyäkseni, onko tämä sellainen kuin pyysin.
Todella paha mieli enkä tule sinne enää koskaan.- oi ja voi
no jaa,meitä on näköjään moneksi. yksi parhaimmista kebab paikoista.kannattaisiko tarkistaa onko annoksessa jotain mistä ei pidä tai mitä ei voi syödä??????
- onkin se joo
oi ja voi kirjoitti:
no jaa,meitä on näköjään moneksi. yksi parhaimmista kebab paikoista.kannattaisiko tarkistaa onko annoksessa jotain mistä ei pidä tai mitä ei voi syödä??????
nimenomaan
- Pettynytasiakas
Juu hinta-laatusuhteeltaan ei kyllä vastaa ei sitten yhtään viimeksi kun kävin syömässä siellä niin pizza lillui rasvassa täytteet tippuvat pizzasta että ei ne rättipäät osaa ainakaan ruokaa tehdä!!
- niin on
ai jaa
- kumpi se oli niistä
oho
- kaksi näitä
kumpi se oli niistä kirjoitti:
oho
liedossa on
- siirtyi kerran
kaksi näitä kirjoitti:
liedossa on
toisen paikka
- tämä sama
Laitilassakin on
- seksipoika69
Ates on best älkää vinkuko täällä parempaa kebappia ei löydy
- nimim1983
On.
- Jokuvainn
Menny huonommaks... Kiva henkilökunta, mutta jos tilaa vaikka fetarullan, siel on 3 fetapalaa...
- Ettänäin
Liedon kebab pizzeria heittämällä parempi
- Vänäkonparas
Joku uusi kebaberia on avattu entiseen autoliikkeeseen, jonkin matkaa Ilmarisen kiertoliittymästä Auran suuntaan. Hiiligrilli näytti olevan pihalla, Lähi-idän miehet sitä virittelivät tulille.
- Mimmeli
Atesilla on vankka maine..jo kymmeniltä vuosilta. Ihan parasta a luokkaa.
- Anonyymi
Diana pizzeria ilmarisissa, ihan jees.Perus lähi-idän lätty liialla juustolla.
Uusi Ilmaristen grilli avattu kaupan viereen, suosittelen lämpimästi perinteistä grilliruokaa,hyvää oli ja lapsetkin tykkäsi.- Anonyymi
Juustoa ei ole koskaan liikaa.
Onko Ilmaristen grillissä lihikset lämmitetty mikrossa vai höyryllä?
- Anonyymi
Höm.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1086937- 954441
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista493885- 513538
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee483522- 1903479
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san242979- 672684
- 482532
- 131924