IkäväIkäväIkäväIkävä

Hohhoijaa mulla on ikävä!!
Se vaan on ja pysyy - se tunne siis :)
Hyvää yötä kun on aika ♥
5126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nuku hyvin sinäkin, sitten myöhemmin.

Äänestä

minullakin on kova ikävä. Hyvää yötä kullalleni joka on niin rakas...

Äänestä

Olet karkaamassa juhlimaan ;)

Äänestä
  • Niinhän sitä voisi luulla, mutta en sattuneesta syystä :)

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Niinhän sitä voisi luulla, mutta en sattuneesta syystä :)

    No miksiii

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvää yötä! kirjoitti:

Hohhoijaa mulla on ikävä!!
Se vaan on ja pysyy - se tunne siis :)
Hyvää yötä kun on aika ♥

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu