Voiko Arin tilata tanssimaan meille firman pikkujouluihin?
Pikkujoulushow!!
8
251
Vastaukset
- Palajoko maksoo?
Ja pyöriikö pylly?
- 1000e tiskiin!
Palajoko maksoo? kirjoitti:
Ja pyöriikö pylly?
Ja stringit tippuu?
- tiptap#
1000e tiskiin! kirjoitti:
Ja stringit tippuu?
Jos pääsen kuokkimaan sun pikkujouluihis ku oot ensin maksanu tontun Arille, niin mun pylly ainakin pyörii ja ehkä stringitki tippuu.... ja sit heitän ne lavalle!!
W ´-´ W !! - Se poeka
tiptap# kirjoitti:
Jos pääsen kuokkimaan sun pikkujouluihis ku oot ensin maksanu tontun Arille, niin mun pylly ainakin pyörii ja ehkä stringitki tippuu.... ja sit heitän ne lavalle!!
W ´-´ W !!tanssii donasta kuule vuoaden päevät miun virman takahuoneessa! Asennan sinne tangon artsaa varten!!
- Party time
Se poeka kirjoitti:
tanssii donasta kuule vuoaden päevät miun virman takahuoneessa! Asennan sinne tangon artsaa varten!!
Oppa gangnam style!
- kjäh kjäh kjäh
Party time kirjoitti:
Oppa gangnam style!
Ootteko huomanneet, että en mäkään kirjoittele, jos ei muutkaan? Kjäh kjäh kjäh
- ihana ketju
kjäh kjäh kjäh kirjoitti:
Ootteko huomanneet, että en mäkään kirjoittele, jos ei muutkaan? Kjäh kjäh kjäh
Niin mielenkiintoista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15214476Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant398320Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486072SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1685670Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.674308Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm454049Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot243960"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan293627