Ei löytynyt Paimion kaupungin sivuilta,

mutta täältä löytyy; Paimion ehdokasluettelo.

http://192.49.229.35/K2012/s/ehd_listat/paimio.html
2173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kunnallislehdessä ollu jo aikapäiviä ja taulutkin seisovat jo teiden varsilla!

Mut nykyavuton etsii vain netistä!!

Äänestä
  • Ei niistä tauluista juuri hyötyä ole. Kuvat ovat pieniä ja sijaitsevat liian kaukana tiestä esin. Kevolaan päin mentäessä lähellä Mauritzintietä. Kun autolla ajaa ohi, vain vilaus näkyy jostain postimerkin kokoisesta naamataulusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanhat vaihtoon kirjoitti:

mutta täältä löytyy; Paimion ehdokasluettelo.

http://192.49.229.35/K2012/s/ehd_listat/paimio.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu