Moi! Saan ehkä kohta suokin, mutta en tiiä kuinka isoiks ne kasvaa! Kiiti vastaajille!!!
APUU ÄKKIIIII!!!!
7
235
Vastaukset
- _katherine_
Älä osta varsaa, jos tiedot on noin vähäiset.
Aikuinen suomenhevonen on noin 148-165cm korkea. - Tiitulilli
Öh, ei kannattais ostaa suokkia, jos et edes tiedä kuinka isoksi ne kasvavat -.-
- Trlololo
Älä osta varsaa, tai hevosta! Jos et tiedä mitään hevosista, niin keppihevonen sopii sinulle paremmin!
- suski!
yhdyn edellisiiin!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Nappilove
Mäkin yhdyn edellisiin, sori :( Lue kirjoja ja opettele, niin kyllä sä opit!!!
- SH intoilia
Kanataa opetella vielä enen kun ostat selasen.
Jos sun äiti tai joku muu tuttu tietää hepoista paljon ja voi autaa sua, niin sit on eri juttu ;) - ometepe
Hei, eiks voitais vastata mielummin kuin lähettää hänen innostuksensa ties kuinka kauas? Suomenhevoset kasvavat 148-165cm (Säkä)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1964852
- 373352
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.332877Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412758- 252408
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.682257Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192098Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311800Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s411742Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.801414