unohdetaan moraali.

ja rakastellaan!
281109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

Todellakin. Tuu tänne heti!

Äänestä

ajatuS!!!!

Äänestä
  • Olisko hieman hyvä ajatus... mmmm

    Äänestä

jokaisen naisen kanssa :(

Äänestä

Heittäkäämme helvettiin moraali edes hetkeksi. Olet niin kuuma että voit kyllä hakea ne sieltä jälkikäteen takaisin.

Äänestä

Kimppa pimppaa Jiille!
Kaikki mukaan!

Äänestä
  • "Nottana myö tullahan tuolta nuin pohojan tähren alta, notta tuota tästäpi syystä mie kirjuuttelen vähä työllain kui mikääki vajuukki"

    Äänestä

Mitä sä oikein haluut?

Äänestä

olisitpa N nainen joka haluais J miehen kanssa.

Äänestä

Niina(:

Äänestä

Nonnniiin. Nythän on oikein muksu piparikasa J:lle tarjolla!

Äänestä
  • Yksi pipari sitten kerrallaan J, ettei tule mu... siis masu kipiäksi.
    Ja lasillinen maitoa päälle.
    Reipas poika.

    Äänestä

Luulen että se moraalin seitistö ehtii muutenkin lopullisesti repeämään ennen kuin rakasteluasteelle päästään. Sen verran itseäni tunnen. Susta en sitten tiedä, miten on moraalin laita? Tekisi mieli huutaa: hyppää jo kiinni iholle! Kerran muistan vähän taistelleeni, jotta pääsin irti halauksestasi. On ruvennut kutkuttamaan toikin jälkikäteen. Miksi mä olen tällainen höyrypää?

Äänestä

Tätä hetekä olenkin odotellut :) Laita viestiä ja sovitaan koska se moraali unohdetaan..

Äänestä
  • äläs hättäile, pientä kiusoittelua ja härnäämistä.... :D

    Äänestä

Sitä pitää kuules vongata muualla kuin täällä ;)

Äänestä

Ei kiitos!

Äänestä

Haista sinä jätkä *****!

Äänestä

taipuuko

Äänestä
  • No taipuuhan se, mut ei taitu.

    Äänestä

  • sitkeä kirjoitti:

    No taipuuhan se, mut ei taitu.

    J, kerrohan miks tää viesti on täällä eikä muualla.

    Äänestä

kuka olet kaikista niistä J:llä alkavista ;)

Äänestä

Siksi että irl liikaa moraali esteitä

Äänestä

No unohdetaan vaan.... tuuu tänne!!

Äänestä

Ei se tuu. Se rakastelee vaan virtuaalisesti:(

Äänestä

Tottakai, vaikka heti..!

Äänestä
  • Yksin taitaa olla rööriä paha jakaa?

    Äänestä

Jeps, sopii mulle. Kerro toki milloin ja missä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J mies kirjoitti:

ja rakastellaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu