ehkä joskus oli

kauhea ikävä mutta kyllä se on nyt ohitettu se vaihe. Elämä jatkuu- kukin jatkakoon kuin parhaaksi näkee, eikö se niin mene?
465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sä oot valinnut tämän tien ? Tallannut täällä jo viimeset 10 vuotta, no,,,onhan tääkin elämää......

Äänestä
  • toivottavasti puhut itsestäsi? Koskaan ei pidä puhua toisen suulla- ei koskaan

    Äänestä

  • s.... kirjoitti:

    toivottavasti puhut itsestäsi? Koskaan ei pidä puhua toisen suulla- ei koskaan

    itse olet joskus paljastanut olleesi täällä vuodesta 2002.

    Äänestä

  • s.... kirjoitti:

    toivottavasti puhut itsestäsi? Koskaan ei pidä puhua toisen suulla- ei koskaan

    Se on juurikin noin. Ei pidä puhua toisen suulla ikinä. Itse toivon että nähtäisi ja juteltaisi. Tahtoisin olla väleissä. Sitä en tiedä mitä hän haluaa. Tunteita minulla on yhä, mutta olen valmis siihen mitä hän haluaa s-nainen siis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

kauhea ikävä mutta kyllä se on nyt ohitettu se vaihe. Elämä jatkuu- kukin jatkakoon kuin parhaaksi näkee, eikö se niin mene?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu