Missä Ekotallin sivumyymälä sijaitsee?

Kiusallista, kun viesti aina poistetaan kesken kaiken.

Voisiko nyt joku ystävällisesti kertoa, missä se Ekotallin sivumyymälä sijaitsee ja mitä siellä oikein myydään?
3125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ekotallin mukaan mitään sivumyyntipistettä ei ole olemassa!

Äänestä
  • Taitaapi olla sivuun vientivarasto. Parhaat menee sinne suoraan vastaanottotilasta.ja sieltä......................???

    Äänestä

  • Mussalossa ? kirjoitti:

    Taitaapi olla sivuun vientivarasto. Parhaat menee sinne suoraan vastaanottotilasta.ja sieltä......................???

    Autotalli!

    Missä? Kenen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Corruption Girls kirjoitti:

Kiusallista, kun viesti aina poistetaan kesken kaiken.

Voisiko nyt joku ystävällisesti kertoa, missä se Ekotallin sivumyymälä sijaitsee ja mitä siellä oikein myydään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu