Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ukko lupas

ukko lupasi hoitaa meille kolmanneksi pyöräksi isokaluisen miehen, jos teen sille oikeen hyvää. Mutta ei se ole vielä saanut aikaiseksi sitä miestä, vaikka olen hemmotellut häntä jo monta viikkoa.
42247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Heh, kaikkee sinäkin uskot. Ukolla ollut hyvät oltavat jo monta viikkoa.

Äänestä

Tyynen aloitus haisee ripulipaskalle.

Äänestä
  • Voisitko APINA pitää vaippaa, ettet pasko aina housuusi.

    Äänestä

Yllätä se ja hanki itse vaikka kaksi viikonlopuksi teille kylään. Kyllä äijän naama venähtää...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tyyne47 kirjoitti:

ukko lupasi hoitaa meille kolmanneksi pyöräksi isokaluisen miehen, jos teen sille oikeen hyvää. Mutta ei se ole vielä saanut aikaiseksi sitä miestä, vaikka olen hemmotellut häntä jo monta viikkoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu