Mitäpä kuuluu...

,,,Pieksämäelle?
Kyselee ENTINEN pieksämäkeläinen.
6214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hyvää kuuluu!
Ainoastaan kaverit puuttuvat, ainut kaveri muutti just viimeviikolla pois..

Äänestä

Ihan hyvää,täällä asutaan ja voidaan hyvin.
Moni muuttanut pois,mutta antaa muuttaa.
Jokainen valitsee asuinpaikkansa.

Äänestä

Höpö höpö,nykyinen pieksämäkeläinen olet,yrität vain "toisten nimissä" esittää täällä...

Äänestä

Hyvää kuuluu. Kynnet ja karvat kasvaa. ;)

Äänestä

Aloittaja asuu pieksämäellä,haaveilee poispääsystä vain.'
dille dong!!

Äänestä

en ole aloittaja,asun kyllä Pieksämäellä,enkä ole pois halunnut eikä ole syytäkään.
Hyvää tänne kuuluu,minun mielestä ainakin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??????????? kirjoitti:

,,,Pieksämäelle?
Kyselee ENTINEN pieksämäkeläinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu