Aivan kuin demaria äänestäisi

http://www.demari.fi/politiikka/paakirjoitukset/8098-aivan-kuin-demaria-aanestaisi

tuossapa se on. ihan samalla tavalla vois kyllä Jyrkikin sanoa, aivan kuin kokoomusta äänestäisi.

Lupauksilla on kantavuutta maagiseen päivään saakka, 29.10 alkaen ne ovat jo historiaa.

Äänestä meitä!
079
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


J. Saramo kirjoitti:

http://www.demari.fi/politiikka/paakirjoitukset/8098-aivan-kuin-demaria-aanestaisi

tuossapa se on. ihan samalla tavalla vois kyllä Jyrkikin sanoa, aivan kuin kokoomusta äänestäisi.

Lupauksilla on kantavuutta maagiseen päivään saakka, 29.10 alkaen ne ovat jo historiaa.

Äänestä meitä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu