Hei kaikille lastenhoitajaa kaipaaville!

HELSINKI

Helsingissä on nyt luotettavaa apua tarjolla. Olen 32-vuotias ja kokemusta lasten kanssa työskentelystä löytyy runsaasti, eikä pelkästään omien lasten myötä. Olen lähihoitajana toiminut lastenhoitajan tehtävässä päiväkodeissa. Erityisosaamisiini kuuluu: lasten ruoka-aineallergiat, diabetes(pistolupa/koulutus lapsen diabeteksen hoitoon) sekä astma.
Tällä hetkellä olen kotona ja opiskelen uutta ammattia etänä, joten minulla on hyvä mahdollisuus toimia nyt apuna tarvitseville, pientä korvausta vastaan. :)
Minuun voi ottaa yhteyttä pienelläkin varoajalla aamusta iltaan, äänettömälle puhelin menee 22.00 sillä meillä on säännöllinen päivärytmi . Tekstiviestillä voi tiedustella muina aikoina ja silloin jos en jostain syystä ole päässyt vastaamaan puheluusi. Sähköpostia kannattaa käyttää mikäli hoidontarpeeseen on vähintään 3 päivää, muuten saatan huomata yhteydenottosi liian myöhään.
Otan siis ensisijaisesti hoitoon tulevat lapset kotiimme, erityisesti silloin kun kyseessä on pitkäaikaisempi hoito kun muutama tunti (esim. viikonloppu ja yöhoito). Jos hoidontarve ei tupsahda yllättäen,meille voit tulla lapsesi kanssa tutustumaan etukäteen. :)


Ota rohkeasti yhteyttä!


Jenni
P. 041 754 46 87
[email protected]

3

215

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ap Jenni

      Lisäys: halutessasi pystyn näyttämään lastenhoitotehtäviin tilatun, nuhteettoman rikosrekisteriotteen, mikä lasten kanssa työskennellessä vaaditaan. :)

      • Jenni alkup.

        Nostan ja samalla kiitän mukavista hoitokokemukista sekä positiivisesta palautteesta.
        Yhä saa ottaa muutkin yhteyttä, riennän apuun myös sairaan lapsen seuraksi.


    • Lastenh. Jenni

      Huomio! Numeroni on vaihtunut ja uusi numero on: 041 750 01 33


      Terkuin; Jenni

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      823
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      736
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      517
      716
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      615
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe