Ärsyttää olla mustis!

mörkömielessä

Oonko ihan hirveen mustasukkainen mielestänne. Oon todella ärsyyntynyt kun mieheni nauttii aivan suunnattomasti varsinkin kauniiden naisten seurasta. Hän muuttuu aivan silminnähden todella iloiseksi eikä saa silmiään irti hyvännäköisistä naisista. Jos tällaisia muita naisia on paikalla ei hän koskaan ota mitään fyysistä kontaktia minuun, halaile tai pusuttele. Muuten on kyllä todella kova hellimään kahden kesken, mutta heti kun paikalla on näitä muita naisia ei pysty mielestäni keskittymään minuun ollenkaan.

Lisäksi hän pyytää kauniita naisia mielellään facebook-kavereikseen ja selailee heidän kuviaan. Haluaa pitää myös kaikki vanhat deittinsä kavereinaan siellä.

Vannoo kyllä rakkauttaan ja näyttää sen kanden kesken enkä usko että pettäisi ainakaan kovin helpolla. Hän haluaa ilmeisesti vaan nauttia kaikesta ympärillään, mutta mä en haluais kohta mennä hänen kanssaan mihinkään missä on muita ihmisiä kun heti alkaa sapettamaan. En pysty millään tottumaan tällaiseen kun exäni oli aivan toista maata.

1

288

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mitähän ajattelen

      Minulla on samanlainen kokemus miehestäni. Kun menemme tanssimaan naiset hakevat häntä kilvan tanssimaan , koska hän hallitsee joka tanssin. Minua harmittaa kun heidän työpaikalta porukkaa lähtee tunturiin ja mukana mieheni ja kuinkas ollakaan enemmistö on naisia. Kesälomalla mies otti takapihalla aurinkoa
      pikkuhoususillaan ja kuinkas kävi työpaikan nainen mieheni seurassa jutteli kun saavuin yllättäen kotiin.

      Luulen , että mieheni harrastaa muutakin kuin juttelua naisten kanssa. Tuntuu , että pääni halkeaa ajatuksesta. Olemme olleet aviossa 19 v. ja lapset aikuisia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      50
      3704
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3385
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      34
      2671
    4. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2348
    5. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      20
      1839
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      1729
    7. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      183
      1704
    8. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      384
      1427
    9. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      27
      1347
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1168
    Aihe