Ärsyttää olla mustis!

mörkömielessä

Oonko ihan hirveen mustasukkainen mielestänne. Oon todella ärsyyntynyt kun mieheni nauttii aivan suunnattomasti varsinkin kauniiden naisten seurasta. Hän muuttuu aivan silminnähden todella iloiseksi eikä saa silmiään irti hyvännäköisistä naisista. Jos tällaisia muita naisia on paikalla ei hän koskaan ota mitään fyysistä kontaktia minuun, halaile tai pusuttele. Muuten on kyllä todella kova hellimään kahden kesken, mutta heti kun paikalla on näitä muita naisia ei pysty mielestäni keskittymään minuun ollenkaan.

Lisäksi hän pyytää kauniita naisia mielellään facebook-kavereikseen ja selailee heidän kuviaan. Haluaa pitää myös kaikki vanhat deittinsä kavereinaan siellä.

Vannoo kyllä rakkauttaan ja näyttää sen kanden kesken enkä usko että pettäisi ainakaan kovin helpolla. Hän haluaa ilmeisesti vaan nauttia kaikesta ympärillään, mutta mä en haluais kohta mennä hänen kanssaan mihinkään missä on muita ihmisiä kun heti alkaa sapettamaan. En pysty millään tottumaan tällaiseen kun exäni oli aivan toista maata.

1

327

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mitähän ajattelen

      Minulla on samanlainen kokemus miehestäni. Kun menemme tanssimaan naiset hakevat häntä kilvan tanssimaan , koska hän hallitsee joka tanssin. Minua harmittaa kun heidän työpaikalta porukkaa lähtee tunturiin ja mukana mieheni ja kuinkas ollakaan enemmistö on naisia. Kesälomalla mies otti takapihalla aurinkoa
      pikkuhoususillaan ja kuinkas kävi työpaikan nainen mieheni seurassa jutteli kun saavuin yllättäen kotiin.

      Luulen , että mieheni harrastaa muutakin kuin juttelua naisten kanssa. Tuntuu , että pääni halkeaa ajatuksesta. Olemme olleet aviossa 19 v. ja lapset aikuisia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      444
      8148
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      114
      5628
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      115
      4674
    4. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      202
      4531
    5. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      33
      4478
    6. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      52
      3977
    7. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3873
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      77
      3747
    9. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      42
      3679
    10. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      85
      3491
    Aihe