Oonko ihan hirveen mustasukkainen mielestänne. Oon todella ärsyyntynyt kun mieheni nauttii aivan suunnattomasti varsinkin kauniiden naisten seurasta. Hän muuttuu aivan silminnähden todella iloiseksi eikä saa silmiään irti hyvännäköisistä naisista. Jos tällaisia muita naisia on paikalla ei hän koskaan ota mitään fyysistä kontaktia minuun, halaile tai pusuttele. Muuten on kyllä todella kova hellimään kahden kesken, mutta heti kun paikalla on näitä muita naisia ei pysty mielestäni keskittymään minuun ollenkaan.
Lisäksi hän pyytää kauniita naisia mielellään facebook-kavereikseen ja selailee heidän kuviaan. Haluaa pitää myös kaikki vanhat deittinsä kavereinaan siellä.
Vannoo kyllä rakkauttaan ja näyttää sen kanden kesken enkä usko että pettäisi ainakaan kovin helpolla. Hän haluaa ilmeisesti vaan nauttia kaikesta ympärillään, mutta mä en haluais kohta mennä hänen kanssaan mihinkään missä on muita ihmisiä kun heti alkaa sapettamaan. En pysty millään tottumaan tällaiseen kun exäni oli aivan toista maata.
Ärsyttää olla mustis!
1
360
Vastaukset 1
- mitähän ajattelen
Minulla on samanlainen kokemus miehestäni. Kun menemme tanssimaan naiset hakevat häntä kilvan tanssimaan , koska hän hallitsee joka tanssin. Minua harmittaa kun heidän työpaikalta porukkaa lähtee tunturiin ja mukana mieheni ja kuinkas ollakaan enemmistö on naisia. Kesälomalla mies otti takapihalla aurinkoa
pikkuhoususillaan ja kuinkas kävi työpaikan nainen mieheni seurassa jutteli kun saavuin yllättäen kotiin.
Luulen , että mieheni harrastaa muutakin kuin juttelua naisten kanssa. Tuntuu , että pääni halkeaa ajatuksesta. Olemme olleet aviossa 19 v. ja lapset aikuisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1202542Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401832Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101240- 1081042
- 721028
- 98976
- 48905
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88874- 101862
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik34791