Persuille oma tilaisuus

Sen sijaan, että persut olivat kuokkimassa asunnottomien yössä, niin voisivat järjestää oman tilaisuuden, aivottomien yö.DDDDDDDDDDDD
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Persut ei osaa itse järjestää mitään, mutta osaavat kuokkia. Politiikassakin kaikki persujen ohjelmat on muilta kopioitu. Ei aivottomat osaa järjestää aivotonta yötä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HUUTONAURUA!!! kirjoitti:

Sen sijaan, että persut olivat kuokkimassa asunnottomien yössä, niin voisivat järjestää oman tilaisuuden, aivottomien yö.DDDDDDDDDDDD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu