En sano siitä enää muuta

Liian raskasta, liian surullista.

Se on poissa nyt.
6143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Täällä on huumoriveikot oiken joukolla liikkeellä ))

Äänestä
  • Mistäs nyt tulee?

    Äänestä

näppikselle vai minne meni ? poissa kuiteski. on nää asiat joilleki helvetin helppoja. kahdella rivillä asiat hoideltu.
ja huomenna ollaan sanomassa taas entistä enemmän.

Äänestä

Ei voi muuta sanoo, ollappa pois iteltäkin mutta ei vaan oo.

Äänestä
  • Mistäs sinä voit tietää kuinka helpolla se on päässy?

    Äänestä

seonpoissanyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


- kirjoitti:

Liian raskasta, liian surullista.

Se on poissa nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu