Ei kiinosta

KD on hiipunut vuosi vuodelta yhä pienemäksi puolueeksi jonka ovat valloittaneet erilaiset israelin hirmutöitä puolustavat kielilläpuhuja ja kaatokokouslalhkot. Nyt on tultu siihen pisteseen ettei KD näytä kiinostavan edes vaalien alla?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo, hiljasta tuntuu olevan?

Äänestä

Kieltämättä varsin säälittävä puolue

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiipuva liekki kirjoitti:

KD on hiipunut vuosi vuodelta yhä pienemäksi puolueeksi jonka ovat valloittaneet erilaiset israelin hirmutöitä puolustavat kielilläpuhuja ja kaatokokouslalhkot. Nyt on tultu siihen pisteseen ettei KD näytä kiinostavan edes vaalien alla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu