Talvi tulee ja Bimmerit ei pysy perässä

Kiva taas lähettää V6 nelivedon avulla talvella kaupungilla valoista kun muut sudittelee ihmetellen kaukana takana etanan vauhdilla liikkeelle. Toki oma auto jättää jo kuivillakin keleillä 95% Bemareista T: Audi A3 3.2 Quattro 250 heppaa ja kulkee kesät talvet
10379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

mä en toisten jämiä koske

Äänestä

osui ja upposi

Äänestä

Ai benarimies muka nusutti akkaa? Haiskahtaa paskapuheelta, sillä poikien perseistä sinä pidät! Hahahah =)

Äänestä

sitä on taas ressukka amisviiksi käynyt googlettamassa Audeja.

Äänestä

"Kiva taas lähettää V6 nelivedon avulla talvella kaupungilla valoista kun muut sudittelee ihmetellen kaukana takana etanan vauhdilla liikkeelle. Toki oma auto jättää jo kuivillakin keleillä 95% Bemareista T: Audi A3 3.2 Quattro 250 heppaa ja kulkee kesät talvet"

Laukesiko lahkeeseen?

Äänestä

Takaveto bimmereissä ei tarvita kuin kesärenkaat, talvirengaskaudella ne sopii laittaa teitä tukkimasta seisontaan.

Äänestä

Kohta 10-vuotiaan Audin 0-100 arvot. uutena meni 7 s.

Äänestä

Varmasti pysyy perässä se meneekö edelle on toinen asia..

Äänestä

Tervetuloa jäämään! Vieläpä diesel.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


0-100 6,3 sek kirjoitti:

Kiva taas lähettää V6 nelivedon avulla talvella kaupungilla valoista kun muut sudittelee ihmetellen kaukana takana etanan vauhdilla liikkeelle. Toki oma auto jättää jo kuivillakin keleillä 95% Bemareista T: Audi A3 3.2 Quattro 250 heppaa ja kulkee kesät talvet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu