mun kyrpä on noin 13cm pitkä ja YMPÄRYSmitta on 10cm eli mulla on aika pieni.. mikä olis sopiva kortsu mulle?
mikä sopii?
pieni
31330
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Osta kaupasta paketti latex-hanskoja,leikkaa saksilla hanskasta pikkurilli irti ja rullaa se pilin päälle.On sopivan kokoinen ja toimii.Sen voi myös pestä käytön jälkeen jos pätäkät ei riitä.
Onnea valitsemallesi tielle.......
On pieni ja ohut kondomi, "isomela 24 cm" edellisessä taas isottelee. Eipähän meikä tytön vastaan ole isomelaa sattunut.Satoja olen kokeillut ei kovin suuria heittoja "melassa" ole ollut.
Kyrpäsi on ihan normaaleissa pituusmitoissa, mutta ympärys jonkin verran keskimääräistä pienempi.
Tuo Irenen ehdottama sukisuki on varman hyvä tai sitten Sultan Sensitive, joka on merkkinoiden kapeimpia. Älä osta Sultan Conturea, sillä se on suurimpia kondomeja pituudeltaan ja enenenkaikkea leveydeltään.