Mies vaihtoon(ko)??

n3whole

Minun piti hommautua eroon vibraattoristani, koska pokaystäväni oli mustasukkainen.

Haluan kuitenkin hommata uuden lelun...

Mitä teen?!

2

401

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • koitappa ehdottaa,että poikaystäväsi käyttäisi dildoa vaikka anaaliin samaanaikaan kun nai sua.avovaimolla oli sellanen moottorilla oleva "kuulat"anaalissa kun nain häntä,niin tuntu todella hyvältä se vibra kyrvässä.

    • Max-Ppppp

      Hankit uuden vibraattorin ja kerrot miehellesi, että hänellä ei ole oikeutta rajoittaa sinun itsetyydytystäsi ja että omaa seksuaalisuuttasi koskevista asioista päätät SINÄ ITSE. Kerrot hänelle myös sen, että vibraattori ei korvaa oikeaa miestä vaan on orgasmin saamista helpottava väline. Kutsut miehesi mukaan käyttämään kyseistä välinettä.

      Jos miehesi ei edes keskustelujen jälkeen pysty hallitsemaan mustasukkaisuuden tunteitaan seksilelua (!!!) kohtaan niin harkitse vakavasti miehen vaihtoa. Tuo kun voi olla merkki jostakin huomattavasti vakavammasta ongelmasta, joka tulisi esille suhteen myöhemmässä vaiheessa (sairaalloinen mustasukkaisuus, kontrollifriikki, narsisti,...). Suhteen alussa on paljon helpompi viheltää peli poikki kuin kahden lapsen ja asuntolainan jälkeen.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      68
      888
    2. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      227
      793
    3. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      64
      720
    4. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      49
      644
    5. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      59
      548
    6. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      523
    7. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      29
      489
    8. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      46
      487
    9. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      24
      467
    10. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      31
      460
    Aihe