Jos sä nainen haluut

nähdä mut sun pitää pyytää anteeksi ja nuolla mun kengät.
6179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

asia harvinaisen selvä, hommaa nuoleva kynnys matto. on muute hemmetin vaikee sellast saada rahalla.

Äänestä

Et ole ainut keneltä pitäisi,et myöskään ensimmäinen keneltä pyytäisin.

Äänestä

pyytää anteeksi? Olen jo unohtanut mitään tuhmaa tehneeni sua kohtaan ;)
Mua kyllä pienesti kiihoittaa alistaminen, mutta kengän nuoleminen ei yhtään. Saat läpsiä mua pakaroille oikein kipeesti, jos se kelpaa?

Äänestä

Voihan sitä harkita sovintoseksiä,jos pyydät anteeksi.

Äänestä

nuole omat kenkäs. voin mä kyllä tuoda sulle mun kengät nuoltaviks, mut ensin sun on käytävä hammaslekurilla! mun kenkiäni et nuole ne risat hampaat suussa.

Äänestä

Koira voi nuolla sun 48 sukset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1+8 kirjoitti:

nähdä mut sun pitää pyytää anteeksi ja nuolla mun kengät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu