Tori.fi mennyt ihan höpöhommaksi

Sivustolle laitetaan 1€ Spagetti-/pastapurkki myyntiin. HALOO.....
4200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Järjen käyttö aina sallittuhan kiitos !
ÄLÄ MILLOINKAAN MAKSA OSTAAMAASI TAVARAA ETUKÄTEEN JOS ET OLE VARMISTANUT ETTÄ MYÖS SAAAT OSTAMAASI ! !!!!

Äänestä
  • Ohi meni ja reilusti.
    Lääkkeet pitää kuule ottaa, vain otettu lääke auttaa.

    Äänestä

Samat rääsyt ja kamppeet nostatellaan päivästä toiseen.
Ei sitten millään jaksaisi selata näitä karpan yms. ilmoituksia kuukaudesta toiseen.
Pitäisi olla vaikka pienikin maksu per ilmoitus niin saattaisi sivuilla olla uutta tarjolla.

Äänestä

Joko tuostakin foorumista tuli ongelma jollekin, niin se näyttää olevan, että missä kainuun köyhä niin siellä ongelma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tollo Peloton kirjoitti:

Sivustolle laitetaan 1€ Spagetti-/pastapurkki myyntiin. HALOO.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu