Kerro, haluan kuulla. Haaveilen raiskatuksi tulemisesta, rajusta sm:stä ja alistamisesta.... Mitä tekisit minulle
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Työntäisin muovisia pikkusotilaita pilluusi ja muoviputken täynnä papatteja, jotka räjäyttäisin pitkällä sytytyslangalla ja sitten kietoisin sinut elmukelmuun niin että vain hengitysaukko olisi nenän kohdalla ja reikä pillun ja perseen kohdalla ja antaisin naapuruston puliukkojen panna sinua vuoron perään samalla kun videoisin koko lystin.
Miltäs kuulostaa?
Vedän vetskarin auki ja otan molon esiin. Painan pääsi haaroihini ja nussin sinua kunnolla suuhun. Sitten käännänä sinut toisinpäin, vedän housut/hameen alas ja työnnyn perseeseesi.
Eiköhän tuo rasikatuksi tuleminen ole aika helppo toteuttaa, ihan vaikka kuikuilet kännissä jossain etelän lomakohteissa.
Pakotan sinut dominaksi, joten joudut tekemään minulle kaikkea nautinnollisen kivuliasta...
Haalaisin sinut ensi tilassa psykiatrille.
Työntäisin nenän pyllyyn enkä ottaisi ihan heti pois! Siinä saat rimpuilla kun nenäni on pyllyssäs :D
Nenä naisen pyllyyn ja vyötäisiltä kiinni! Oo nainen siinä sitten kun on miehen nenä pyllyssä!!!!!
Veisin sut mielisairaalaan/psykiatrille.
Ensin Kati saisit juoda pari litraa vettä, ja sopivan annoksen laksatiivia. Vaikutusta odotellessa saisit pussillisen Dumle-karkkeja, kuorisit ne papereista ja työntäisit ne yksi kerrallaan tiukkaan pyllyreikääsi minun valvovan silmäni alla.
Sitten voitaisiin keskustella ihan sivistyneesti. Minä kerttoisin miten paha narttu olet ja mitä lattian sottaamisesta seuraa. Sinä olisit polvillaan lattialla edessäni. Pylly pystyssä, kädet käsiraudoissa selän takana saisit odotella tulevia pidätysvaikeuksia ja kiumurrella kuin mato koukussa.
Loppu riippuisi kekseliäisyydestäsi: saisit kertoa miten Kati osoittaa kiitollisuutta ja palveluhenkisyyttä jos pääsisi vessanpytylle ennen kuin olisi liian myöhäistä.
Sitoisin sinut asentoon takamus pystyssä.
Nussisin kaikkiin aukkoihin. Saattaisin kysyä mielipidettäsi järjestyksestä mutta voisin aloittaa pillusta ja edetä anuksen kautta oraaliin.