Samanlaisia kun kokoomuslaiset,te olette vaan kymmenen kertaa tyhmempiä ku kokoomuslaiset.
Demarit on...
5
144
Vastaukset
- tymyyden kukka
... ja niin monessa suhteessa tyhmempiä.
- lk.n
Köyhimpiä ihmisiä demarit potkivat munille ja persiille,mutta kokoomuslaiset luo edes uusia innovaatioita.Demareista ole sitäkään hyötyä.
- Siperia odottaa
Demari on ryssä, vaikka voissa paistaisi. Ensin äänestävät Urpolaista. Sitten Urpolainen yliverottaa Demaria ja Demari hakee gasoliinit, viinat ja tupakat Petroskoista, kun kapitalistisella Venäjällä on halvempaa.
Onneksi Venäläiset ovat tuoneet n. miljardi euroa rahaa kauppojemme kassoille. Samaan aikaan omat joukkomme jonottavat Hurstin leipäjonossa. - Demarit on..
Yhtä turhaa porukkaa niin kapitalisteina ku sossuinakaan.
Puolue jota kukaan ei tarvi.- lisää viinarahaa
Punikkiakka huoritteli äänestäjiä, sellaista hävytöntä rupusakkia ja alkoholisteja ne on, ottaneet omasta pressastaan mallia?
http://www.iltalehti.fi/kuntavaalit/2012102816257243_kr.shtml
-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1313797Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va201773Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos271623Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3031440Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu201413Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi411330Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy76998Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti16994Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä127944- 73858