enää edes harkitse ottavasi yhteyttä :). Näin tehtäväni on suoritettu.
Pääasia on ettet
Loppuun
27345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Mikä vitun tehtävä?
miehelle? Ja mihin päin Suomea?
Muuten vaan kerjäät säälipisteitä vai ;)?
miksi näet sen tehtävänä :/jonka sun on täytyy suorittaa?
sama sinne, joten tasoissa ollaan.
haluaisin lähettää
Kiitos sulle :)
Heh. Koska minä aion ottaa yhteyttä. Tänään.
onks tuo mulle, vai meneekö naapurille.
pikä pointti tuollaisessa on?
Ei mikään. Kunhan kerään rohkeutta ja pyörittelen mahdollisuuksia.
Kuullostaa oudolta.. Näpäytykseltä, ehkä.. Tai sitten hän on todella hankala/haastava tuittu..
on sitten monta alotuspäätä, ja et tiedä mistä ois paras alottaa.
otatko yhteyden soittamalla.sähköpostilla,tekstiviestillä vai ihan soitatko?
Nyt jännittää erästä :D
Hyvä. Siitä vain!
Mikäs tarkoitus tuolla on? ;)
Olikohan tämä jollekin kilpakosijalle? Siis teit jotain päästäksesi eroon kilpailijasta ja nyt myhäilet ja ajattelit itse toimia?
on paras puolustus, ei pakeneminen.
Jep, yritän parhaani unohtaa sinut!
Kiitos sinulle, tehtävä on vihdoin suoritettu!:) Kaikkea hyvää elämääsi.
Noni nyt hyppäs uusi alterego kuvioihin. Näin se menee! Kun edellinen unohtuu uusi tulee tilalle ja maailma pyörii ympyrää täällä.
Hymeksin tässä itselleni. Kielsin erästä miekkosta ottamatta yhteyttä. Näinhän se ihminen unohtuu. Joopa joo. Hyvinpä taas huijasin jälleen kerran itseäni. Nyt tuli uniiini sitten kummittelemaan. Ei hittolainen. Ikävähän minulla on, mokomaa renttua. Noh, tälläistä tämä on. Aikansa vie.
Renttu täällä! Ei iha täys mut aika!
Kuule, teitähän löytyy suomen maasta aika paljon. Noh, mukavaa iltaa vaan sullekkin. Minun tuntemani renttu ei varmasti täällä kirjoittele. Ei se ehdi;) Jostain syystä tänään hymyilyttänyt, kun häntä muistelin, vaikka kyllä hän ärsyttikin välillä suunnattomasti. Mainio tapaus. Huumoria ja äksöniä oli ainakin.
Ooks se sie..mä oon tääl jo aika pitkään odottanut et saisit sen kaffe paketin hommattua loppuneen tilalle;-) tai kelpaisko sulle koko vartalo hieronta kera valkkarin ehkä;-) ps.sohva paikalle olis taas tarvetta..
Älä nyt omi kaikkea kunniaa itsellesi ;). Kai mullakin joku tehtävä tässä oli...?
Otan.