kurkkua kuristaa, puren hammasta

en näytä tätä, enkä varsinkaan kerro tätä ikävääni kellekään. Sulle vain voisin sen tehdä, mutta sä et ota mua todesta. Sen vuoksi piilotan tunteeni ja olen karhea "matso" sun läheisyydessä.
1124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mistä tiedät ettei ota todesta jos et ole yrittänytkään kertoa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


"macho"...ei kirjoitti:

en näytä tätä, enkä varsinkaan kerro tätä ikävääni kellekään. Sulle vain voisin sen tehdä, mutta sä et ota mua todesta. Sen vuoksi piilotan tunteeni ja olen karhea "matso" sun läheisyydessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu