Minulle naiset on sanoneet ,kylläpä sinulta tulee vähän siemennestettä.Tyttökaverikin sanoi että kun ex laukaisi mällit,pillusta valui noronaan.Pornofilmeissäkin lentää kaikilla hirvee lasti.Taitaa pari pari lusikallista olla epänormaalia ? :-(
Siemennestettä vähän.
18
423
Vastaukset
- näimpä
Eipä kait epänormaalia...mällin määrä vaihtelee. Se vaihtelee miehellä itselläänkin, mutta erityisesti eri miehillä tietysti. Tosilta tulee paljon enemmän, joiltakin vaan tosiaan pari tee lusikallista. Kairt tässäkin paras olis sellainen keskiverto, jos tulle hirveesti, niin kauhee siivoominen jne, kun sitä valuu joka paikkaan, tietysti se voi olla visuaalisesti komeeta kun mälliä vaan tulee ja tulee.
- Runkkoo
vähemmän niin tulloo mälliä enemmän
Mutta välttämättä ei paljoa kuitenkaan. Hyvin yksilöllistä. Peter Northilta tulee paljon ja se vaatiikin sellaisen 22 sentin pumpun sen ulossaamiseen.
- isot pallit
Onkohan kiveksien koolla vaikutusta mällin määrään ? Mitä isommat pallit niin spermaa enemmän .
- 6436ttg
On se mahdollista, mutta sperman aineksesta suurin osa tulee kuitenkin muualta kuin kiveksistä. Kiveksistä tulee lähinnä siittiöt ja ne eivät tilavuudeltaan paljon minkään vertaa.
- kahvikuppoinen
6436ttg kirjoitti:
On se mahdollista, mutta sperman aineksesta suurin osa tulee kuitenkin muualta kuin kiveksistä. Kiveksistä tulee lähinnä siittiöt ja ne eivät tilavuudeltaan paljon minkään vertaa.
Mulla tullee aina kahvikupillinen pitkinä ruikkuina.
- Ruikkaaja
6436ttg kirjoitti:
On se mahdollista, mutta sperman aineksesta suurin osa tulee kuitenkin muualta kuin kiveksistä. Kiveksistä tulee lähinnä siittiöt ja ne eivät tilavuudeltaan paljon minkään vertaa.
Oikeessa olet ! Ne rakkulat siellä kehittaa sen nesteen . Kiveksillä ei sperman määrän kanssa paljoa merkitystä .
- huijui4
Ruikkaaja kirjoitti:
Oikeessa olet ! Ne rakkulat siellä kehittaa sen nesteen . Kiveksillä ei sperman määrän kanssa paljoa merkitystä .
Rauhaset!
- Näin on
Kiveksillä ja kalun koolla ei ole mitään tekemistä spermanmäärän kanssa.
- iuyhpiuhkjb
Siittöiden määräänkään ei mällin määrällä ole välttämättä vaikutusta. muutenkin pari lusikallista on normaali määrä
- m421
Multa tulee n puoli teelusikallista kun yhdyntä kerran viikossa. Jos runkkaan välissä ei tule senkään vertaa. Tosiaan yksilöllistä tuo.
- jäykästä lähtee
- reilut
Pojalla lensi reilut mällit .
- paksuksi
Pääasia että tulee siementä vähänkin , saa naiset paksuksi .
- Hohohooo
Parempi olis kun teillä ei tulis mitään muuta kuin kusta vehkeestä.
- Ohjeita
Jos haluat enemmän mälliä, niin kokeile seuraavia keinoja.
1. Pidä taukoa seksissä ja runkkaamisessa.
2. Treenaa lantion lihaksia. Ohjeita löytyy netistä googlettamalla.
3. Syö sinkkiä. Lisää merkittävästi siemennesteen määrää. - kokeiltu on ja toimi
Ruokavalio. Jogurttia,kananmunia vatkattuna ruokaöljyllä, lisäksi vehnäjauhoja ja kaurahiutaleita sekaan. Et arvaakaan kuinka suuri lasti lentää seuraavan vvuorokauden aikana.
- joototaprkl
Kolme litraa kirnupiimää ja 10 keitettyä kananmunaa vuorokaudessa takaa kauhian mojovat pierut. Siinä käryssä unehtuu mällin määrä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1565698Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1703774"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1413442Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m383235Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi492796Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.612353- 242280
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2362273Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk941871Ehkä mä ymmärrän sua nyt
Paremmin kuin silloin aikoinaan. Kaikkia jännitteitä, joita on täytynyt tulla sun taustasta. Oot ollut aika rohkea elämä51352