Mikä saa ihmsen ottamaan oikeudekseen sanoa että kaikki

ihmiset on kauniita?

:DDD, MIKÄ?
4203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En mä vaan tiedä. Joku puhuu pelkkää peetä tuollaista väittäessään. Mä olen ruma ja se on mulle monet kerrat sanonutkin, joten tuo aloituksen väite ei todellakaan pidä paikkansa ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Äänestä

Lapsenmielisyys, tietämättömyys ja turhat luulot hyvyydestä. Luulisin...

Äänestä

Sanavvapaus?

Äänestä

Mitä luulette että niin sanova sillä tarkoittaa? Onhan se aika kärkevästi sanottu , mutta niin on sekin, että kaikki ihmiset olisivat pahoja ja ahneita ja mitä kaikkea ja sitä kyllä saa kuulla joka suunnasta niin että korvista tursuaa. Kyllä minusta ainakin on mukava kuulla välillä toistakin laitaa kunhan ei tee sitä ainakaan kovin suuri ketunhäntä kainalossa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


wwwwwwwwwwww kirjoitti:

ihmiset on kauniita?

:DDD, MIKÄ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu